[Click] D.Princess
[Click] _MarušQa_
[Click] Lucinka*


Chceš ohodnotit blog?? HODNOTÍM ZDE


---AniMačKy//Hallo-Kitty---

28. února 2009 v 15:25 | {MrS.G@BiSk@} |  ○○○ AniMačKy○○○
Animačky Hallo Kitty:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta holka ?  - Lada Ta holka ? - Lada | 28. února 2009 v 18:25 | Reagovat

no newím jestli mluvila hanácka o mně ale je mi to jedno já jsem ta hodná ne zlá... na tom blogu si vše vymíšli není scene a nemá mobil... teda má mobil ale takej šunckej na kterém je tak hudba max. trum rum...  já že ji nadávám ? no jo no  přiznám se nadávala jsem ji protože z mého bejváleho blogu vše zkopčia... a psala že já jsem to zkopírovala ( což těžko když jsem to tam měla dřív ) kristýna je stupidní malé děcko ( mám tu čest jí znát ) chodím sní totiž do třídy... má asi 410000000 blogů a všude píše jiné kecy no mluvím o www.loli-mimka.blog.cz   - může ti psát jak jsem hrozná alr blog o proti mému má příšerný ...( kvůli ní nikde nedávám odkaz ) mám tu čest i stím že mi ho ukradla a napsala mi tam že jsem kráva světa ( musím přiznat že ty nemáš zrovna nejkrásnější blog ale uržo lepší jak ona )

2 {MrS.G@BiSk@} {MrS.G@BiSk@} | 1. března 2009 v 20:00 | Reagovat

Yey...tak to je soda xD. Tak wíšco...začátek :). Tendle blogís wylepšim páč je na začátku á...todle já sme newěděl a asi si uwědomuju že tě nemůžu soudit když sem wlastně neměla šanci poznat tudle situaci....A wěř že když ti teď řeknu že wim o čem mluwíš ( možná mi to nebudeš wěřit ae tak newěř je to prawda ) páč todle sem prožíwala s jednou holkou ( taky sem s ní chodila do třídy teď už nechodim..) jak na žiwo tak po blogách.

Pitomí komentáře na jejím blogu ode mě a jinejch že jí chrání to samí u mě :).

A já sem w roli toho co chrání...a ani newí proč xD.

A newim nedá se říct hodnej zlej...nebo možná we wašim případě jo??

Proto ( nemám wlastně šanci to nějak řešit ae pokusim se ) se ti omlouwám a už nebudu soudit ( i když to někdy zní wěrohodně) podle názorů jinejch :).

Sooory :). A wěř mi, znám to

3 {MrS.G@BiSk@} {MrS.G@BiSk@} | 1. března 2009 v 20:06 | Reagovat

A ještě...plsky nesoudi mě než mě poznáš páč...já nejsem na ničí straně a pochop mě ať už zdůwodu že sem se pstě sekla wedle nebo že tě o to plosim nebo už newm a mou situaci. Nebo nechápej je jedno :). Ae každopádně...Musela bych blíž poznat tu situaci abych mohla soudit a jednat jako ty nebo jako ona..i když jak jednáš ty...sem se moc nedozwěděla a wlastě klidně nedozwim páč se nemusíš swěřowat každýmu člowíčku kterýho potkáš :)....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama