[Click] D.Princess
[Click] _MarušQa_
[Click] Lucinka*


Chceš ohodnotit blog?? HODNOTÍM ZDE


Květen 2009

Newik bloczek

21. května 2009 v 8:03 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼
tak jo sem se asi už nevrátim...možná už nikdy...a vy co chcete dál se semnou setkávat a vídat tak můžete na nowim blogu www.worsted--for--you.blog.cz snad se vám bude líbit :)

KoNčiM...THE END

20. května 2009 v 10:49 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼

Ahoj lásky moe a hlavně moje mots mots lááááf sbenka :)

Nepíšu vám kvůli šťastné události.... to vidíte podle názvu viďte žhee??? Tagže rovnou k věci ať se tu nezhroutim za compem....já končim....Ano, je to tak, je mi to líto hlavně kvůli sbénkům které mám moc ráda a kvůli vám všem a tak...ale na blog nemám čas...a až budu mít, snad se vrátim, kdybych měla novej blog jako že asi mít budu tak vám dám okamžitě vědět a udělám klidně pro vás mé sbenka místo a budu ještě pilnější než kdy dřív. Snad se někdy vrátím, nedělejte si naděje a neobviňujte mě....Ahoj....lásky moje....už se neuvidíme...pa :( :( x(


CzAgO BeLlooo LiDiii

15. května 2009 v 12:42 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼
A už sem zase tu...
V tripical islands to bylo pstě nádherný úžasný bestovní a určo setam někdy juknu znova...vemte si halu do který se vejde eifelovka naležato....a tam sem byla :P Mno dneska oborák pstě hrůůůůůza lepily sme nějaký přiblblí poustry nudaa jak swiňa :D teď si pudu kecat s holkama na spolužáky a budu tady taky písat něco :) Bude nowej dess ( dycky když příjdu je nowej dess nechápu :o) ) tagže se těšte za chvííly sem tady taky musim obéhat sbenka aby věděli že sem nezapoměla tagže:

sem zpět!!!!!

Paaačik lidici :)


NeJsEm Tu::.

8. května 2009 v 20:06 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼

Woojiiik :)

Tak tu zase nebudu....

Nebudu tu v sobotu, v neděli, v pondělí, v úterý, ve středu a ve čtvrtek ptže jedu do německa do TROPICAL ISLADS nehorázně se tam těšim ale to bude jenom pár dní....A ty další se nedostanu na comp asi tagže možná přiíšu sem něco...


SB nemazat!!!! omlouvám se vám.... jinak to nejde pačulík :)


Nebudu tu od 9.5 - 14.5 dík za pochopení


Hodnocení blogu crazy-summer.blog.cz

5. května 2009 v 19:10 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ----HoDnoCení BloGů---
Tagže tady máš hodnocení :). Hodnocení blogu www.crazy-summer.blog.cz

1. První dojem: 10/10 - Mno upe uža dess holka!! Já za ot nemůžu mě se tydle dessy moooc líbí :-D... Mno jinak celkově supr ten lbog zaujme každýho!! ( apoň většinu populace :-D)

2. Design: 10/10 - Jak už sem řekla, ten dess uža bejb. :-) Mě se teda moc líbí a za tudle bombu dostáváš deset z deseti :)

3. Menu: 10/10 - Mno taky supeeer. Je vidět že si dělala novej dess a dala sis na něm záležet. Menu pstě dokonalý jako ostatní.

4. Články: 10/10 - Mno články, oznamuješ-dobřeee máš skvělou návštěvnost a to se taky cení. Podle mě to máš perfect. Možná sem něco přehlídla, ale podle mě dokonalý...

5. Záhlaví a celkový dojem: 10/10 - Záhlaví-jako dess no coment :-) uža. Celkový dojem nemůže bejt inší než deset z deseti...proč?? ptže pstě je to krásný. Hodně hodnotim články menu, a když oni mají plný počet. Hodně mě překvapilo menu. Máš ho moc hezký. Jen tak dál koočoo :D!!

Tydle kydy :-D si můžeš dát na blog, ale dej si tam hlavně todle:


Hodnocení další


SeM Ve škoLe...:) A PiCty

5. května 2009 v 11:38 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ○○○ RůZnÝ○○○
Awooj sem ve škole :) víc se dozvíte když kliknete na CČ


Hodnocení blogu nikoollkyy.blog.cz

4. května 2009 v 17:53 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ----HoDnoCení BloGů---
Takže ohodnotila jsem bezva blog http://nikoollkyy.blog.cz/

1. První dojem: 9/10 - Takže první dojem...mno neladil mi dess...ten by potřeboval vylepšit. Věděla sem, že to bude bezva bog ( hlavně ty články a mneu) ale ten dess optřebuje zlapšit ju??

2. Design: 9/10 - Design jak už sem řekla potřebuje doladit. Záhlafko v poho, ale když už tak fialové, možná modré okraje. Ta růžová se k záhlaví moc nehodí. A když se ti ty okraje líbí, změň záhlaví. Je ot jen můj názor, ale mělo by to tak být.

3. Menu: 9/10 - Tak jo, já mám co řikat mno :D ale mě se nelíbí až tolik že bych dala deset z deseti. podle mě toho tam máš málo. Já mám pstě ráda obr menu :D sry, to sme možná přehnala, na můj vkus by tam toho mělo být víc. :)

4. Články: 10/10 - není to stejný jako u předchozího blogu, dvě hodnocení. Vzala sem to kolem a kolem a vyšel mi nejlepší výsledek. Komentáře a návštěvnost upe v pohodě, a články i deníček vedeš dobře. POdle mě supeer jen tak dál :)

5. Záhalví a celkový dojem: 9/10 - Jak už sem řekla, to záhalví bo okraje změň. Trochu se snaž přiostřit menu, ale to není až tak důležité. Můj dojem je tead takový. A toť vše...


Jeslti ceš, můžeš si moe kecy dát na blog, ale dej si tam hlavně todle:


Hodnocení č.2


JááááJ DnešEk

4. května 2009 v 17:41 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼
Tak dnešek v poho...naštěstí Sme prvhodinu měli Ájinu, kámoška ode mě opisovala protoženproč?? nevidí na tabuli a potřebuje brejlé...ale ona řiká že v nich vypadá pitomě...ale tak co hlavně že už bude moct psát...dycky sedíme vzadu a ona si to ode mě musí opisovat páč nevidí dopředu...to fct holka pořiď si ty brejle hand-peace. Sme potom měli dvě hodiny výtvarky a tak učitekl na konci: kdo je služba?? a ta kámoška: mno já nevim je to v třídnici. A von: No já sem línej se tam dívat tak budeš ty. toni možný!! jenom proto že řekla že je v třídnici, taká buzerace Mno vole a aby toho nebylo málo tak normálně já si uklízim věci a nejde mi zavřít kufřík tak von za chvíly: mno gábino, a ty jí pomůžeš. Zvedni židle a zameť to po ní. A já normálně že to je buzerace a tywe sme to tam museli uklízet ... Mno pka další hodiny další němčina na compech huráá poop1 a ptom fyzika to kluci tak kecali že místo pokusů sme dělali teorii ..mno to se pozná inteligentní člověk. Pak hudebka zase hrůza sem dostala poznámku kvůli klukům já jim předávám psaníčka ne a vodseru to jáá Dám cokoliv za SPRAVEDLNOST!! mno toť vše papa čumáčci !969!

PrVní oDnoCený BloG// one-sabulla.blog.cz

3. května 2009 v 17:45 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ----HoDnoCení BloGů---
Tady je hodnocení blogu www.one-sabulla.blog.cz

1. První dojem: 10/10 - naprosto úžasnej dojem. Otevřela sem si ten blog a co jsem milovala byl ten dess, pak jsem koukala na články ty nejsou špatné, a toužila jsem spřátelit se stebou :D :P

2. Design: 10/10 - na ten buď pyšná. Krásně na mě zapůsobil. Dělala si ho sama?? Poklona, mrtě ti ho závidim :P. Každopádně ten dess je naprosto uža, máš se čím chlubit.

3. Menu: 8/10 - To mě uhodilo do oček :-/...to video...co tam dělá?? Já vim, omlouvala ses mi do komentů, že ho předěláš atd. a to bych byla ráda.. protože to menu optřebuje doladit :)

4. Články: 10/10 - za to, že je máš milý a hezky upraý a jakou máš návštěvnost. Taky za to, že v každym článku je alespoň jeden koment. :)
9/10 - proto, že se moc nevěnuješ diary, ale jenom třeba kde má kdo hlásnout, ale to nevyčítám, já mám co řikat zhe?? :D Víc se mu věnuj, lidi to mají prej rádi :P prej :D

5. Záhlaví a celkový dojem: 10/10 - záhlaví na mě zapůsobilo stejně jako dess, nádhera. Není k němu co dodat, fkt pěkný :o!. Jinak ostatní taky hezzu, pstě pěknej blog, ale dolaď to menu, to trochu švihá do očka. :)

Můžeš si moe kecy dát na blog :D ale dej si tam hlavně toto:

Cool hodnocení


HoDnoTíM BlogY...EsTli CeTeE...:)

3. května 2009 v 14:24 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼
Tágže hodnotím blogísky..stačí SEM do komentů napsat:

1. Jméno
2. Blog
3. Jak mots ho chceš ohodnotit?? a jak ti na tom záleží?? Nebudeš mi nadáwat za wýsledek kdyby by jinej néž by sis představoval :D??

Hodnotím:

1. celkový vzhled
2. dess
3. jak to k sobě ladí..
4. menu
5. kolik máš článků a jaké máš články
6. A jiné věcičky co se zobrazí v hodnocení nakonec

Hodnotím všechny!!! napište si tady do toho článku a ráda vám ho ohodnotím!! proto sem tady a proto je tu ten článek...pište prosím SEM!!


CuTe PixeLs// TeN toAleťáK Mě DOsTal :P

3. května 2009 v 13:37 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ PiXeLs☼
http://fc96.deviantart.com/fs23/f/2007/320/6/1/Free_avatar___Toilet_paper_by_bojis.gifxhttp://fc07.deviantart.com/fs23/f/2007/317/1/c/Free_avatar___Poo_by_bojis.gifxhttp://fc95.deviantart.com/fs23/f/2007/334/e/d/Avatar_Request___Valezot_by_bojis.gifxhttp://fc01.deviantart.com/fs23/f/2007/344/5/a/Avatar_for_ShatteredSoul209_by_bojis.gifxhttp://fc46.deviantart.com/fs22/f/2007/326/1/f/Free_avatar___Pencil_by_bojis.gifxhttp://fc96.deviantart.com/fs24/f/2007/330/a/f/Avatar_Request___Skoyplheia_by_bojis.gif


3. kolo SONC

3. května 2009 v 10:14 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ○○○ SouTěžE○○○

Anketa

Kdo postoupí do 3. kola SONC?
Doggísek a ASHLEY TISDALE6%6% (3)
Luc.i.i.nka♥ a HANNA BETH0%0% (0)
Lucinka* a MILEY CYRUS6%6% (3)
!_*! MaJkY !*_! a LILI JOHN0%0% (0)
→SiMpLe Girl♣ a KATTY PERRY8%8% (4)
**CuTe KiTtY** a VIVI A.F.H2%2% (1)
•maki.vet a VANESSA HUDGENS78%78% (39)

Je mi líto vypadává Luc.i.i.nka♥ a HANNA BETH 0 hlasů a
!_*! MaJkY !*_! a LILI JOHN 0 hlasů

Soutěží:

Doggísek a celebrita ASHLEY TISDALE

Lucinka* a celebrita MILEY CYRUS

→SiMpLe Girl♣ a celebrita KATTY PERRY

**CuTe KiTtY** a celebrita VIVI ALOHA FROM HELL

•maki.vet a celebrita VANESSA HUDGENS


-----------KDO CHCE ODE MĚ HLÁSEK??------------

Příští výkend toto kolo končí :)

AnKeTa// Líbí SE Ti TeNto DeSs

3. května 2009 v 10:08 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ AnKeTkY☼
Odpovězte po pravdě a názory piště i do komnetů děkuju pa :)

HiH a SeM Tu :D

3. května 2009 v 10:06 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ FoR--YoU☼
Mnoa sem tu lol.gif picture by monuliq Nějako sem to s tou rychlostí přehnala a mám nowej dess pak názvy rubrik a TO AFFS to je taká záležitost...what.gif picture by monuliq Pstě vy kdo ste moe sb a já vám věřim a dá se na vás spolehnout...to ste vy...vy v TOP AFFS :) zatím vás teda moc neni no... ale věřim že se to zlepší . Tagže taky sem přidám pravidla :) Vim že je asi dodržovat nebudete Ale aspoň se o to pokuste V´Budou v menu tag si je přečtěte myslim že budou docela smysluplný ( snad)
Taky tydle pravidla platí i pro sbenka bez vyjímky :). Děkuju a pište svoje názory na tento design v příští anketě

CHAOZzZz

3. května 2009 v 9:00 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ Me--AnD--YoU☼

a zase tu bude chaoz páč

se bude předěláwat dess :D

já za ot nemůžu pstě sem takowá klidně sem choďte ale bude to ut vypadat hrozně

SB!!!- nijak vás neohrozim a zítra bo pozítří sem zpět!!
Možná ještě dneska tagže ot nejni žádný drama!!

Paaa a těšim se na vás :)


Zatim můžete mi říct do comentů jaký byli
řarodky a 1. Máj :)
Tak co kdo si dal hudLhudlana?? :D

Pááá

AsHleY TiSadLe vs MiLey CyRuS

3. května 2009 v 8:43 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ○○○ PhOtOsHoOt○○○


Kdo je v tom hezčí??

FOr my new sbenko :) NIKOLKU :)

2. května 2009 v 17:05 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ DipLoMky☼
FOR MY NEW SB!!


3 upe hustý oddělovače :)

2. května 2009 v 14:20 | **_CuTe*GaBiiS_** |  ☼ PiCtUrEs☼